Aktualitet

VIDEO/ Kurthi ndaj pedofilit, si u kap kur shkoi për seks me një 13-vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:05 - 20/08/16 |
root

Pedofili Douglas Smith u kap mat nga policia, teksa kujtonte se bisedonte me një nxënëse shkolle në Facebook, të cilës i kërkoi takim dhe marrëdhënie seksuale.

Por, kur 56­vjeçari u shfaq për të përmbushur objektivin e tij me vjazën e mitur, ai u përball me efektivet policore, që ishin prezantuar si fëmijë në internet për të kapur abuzuesin seksual.

Gjykata e Newcastle lexoi bisedën e tyre 5­ditore në qershor, duke regjistruar fjalet qe ai i tha vajzës së vogël se e dashuronte, se ishte “seksi” dhe kishte një buzëqeshje të mrekullueshme.

“Në përgjigje të pyetjes se gjatë marrëdhënies ai do ta lëndonte, ai i tha se penisi i tij nuk ishte shumë i madh”­citohet të ketë thene prokurori Rachel Landin.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas