-Jetë dhe Stil

Video/ Kur njeriu ndërron jetë, shihni si ndalon zemra e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:03 - 15/10/18 |
b.f

Në videon e mëposhtme pasqyrohen rrahjet e zemrës në momentet e fundit kur një njeri ndërron jetë. Kjo video ka marrë mijëra shikime dhe është shpërndarë pa fund.

Ndiqni në videon më poshtë momentet e fundit të jetës së njeriut.

Pas