Kryesore

Video/Kryemadhi në një familje në Elbasan,nxjerr tepsinë me bukë nga furra


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:09 - 18/02/21 |
Opi Nion

Partitë politike kanë filluar takimet me qytetarët në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.

Mbrëmjen e sotme, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shkuar në një familje në Elbasan, ku iu ka shërbyer bukën e nxehtë të sapo dalë nga furra anëtarëve të familjeje.

Kryemadhi thotë se qytetarët janë varfëruar gjatë qeverisë “Rama”, por zemrat e tyre janë plot me dashuri dhe mirësi që i mban të fortë mes vështirësive.

 “Bukë e kripë e ️ në shtëpinë e Gëzimit në Rajonin 3 të Elbasanit. Vërtetë varfëria ka prekur xhepat e qytetarëve por zemrat e tyre janë plot me dashuri dhe mirësi që i mban të fortë mes vështirësive. Pasi folëm për prioritetet e LSI në qeverisje i shërbeva me shumë kënaqësi bukën e ngrohtë të pasdites. #ShqipëriaShtëpiaJuaj.”-shkruan Kryemadhi./ Opinion.al

Pas