Rusi 2018

Video/ Kosta Rika vendos baraspeshën ndaj Zvicrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:38 - 27/06/18 |
b.f

Në minutën e 31′ Blerim Xhemajli shënon golin e avantazhit Zvicrës që kryeson 1-0 ndaj Kosta Rikës në “Nizhni Novgorov Stadium”.

Waston ka shënuar në minutën e 56′, duke barazuar shifrat ndaj Zvicrës.

kosta rika gol on Vidnews.

Një grup që ka shumë enigma për të shuar, me Brazilin dhe Zvicrën që janë më të favorizuar për të kaluar më tej, pasi gjenden në kuotën e katër pikëve, ndërkohë që Serbia ndjek me 3 të tilla. Enigma e vetme që është shuar është skuadra e parë që do përgatisë valixhet, me Kosta Rikën që e ka siguruar tashmë biletën e kthimit.

 

Klasifikimi aktual:

 

Pas