Aktualitet

Video/ Kjo është kënga më e re që i kushtohet deputetit Ben Blushi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:33 - 09/02/17 |
b.f

Deputetit dhe kryetarit të LIBRA-s, Ben Blushit i kanë kushtuar një këngë.

Blushi prej disa kohësh po zhvillon takime me qytetarët në të gjithë Shqipërinë për të afruar sa më shumë mbështetës për partinë LIBRA.

Shumë qytetarë e kanë mbështetur dhe shumë të tjerë kanë preferuar ta mbështesin në forma më origjinale dhe njëkohësisht edhe më të veçanta.

Video e mëposhtme tregon një fëmijë nga Durrësi, i cili ka bërë një këngë për Ben Blushin në versionin tallava.

Pas