InstaBIZ

Video/ Kim Kardashian nuk përmbahet, ulërima dhe të qara para kamerave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:07 - 17/09/19 |
el ida

Duket se sezoni i ri i “Keeping up with the Kardashians” është mjaft dramatik.

Pas skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson dhe sëmundjes së Kim Kardashian, të tjera pamje shqetësuese janë publikuar së fundmi në promon e episodit të ri.

Në një video me sekuenca të shkëputura nga episodi i së dielës, Kim Kardashian merr një telefonatë për një emergjencë mjekësore të së ëmës Kris Jenner.

Kjo e fundit shfaqet e shtrirë në barrelë dhe Kim shpërthen në ulërima e të qara pasi trembet për shëndetin e së ëmës.

Duket shumë e çuditshme që kamerat po e filmojnë këtë moment, megjithatë kur bëhet fjalë për “Keeping Up with the Kardashians”, asgjë nuk mund të na befasojë më./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

this Sunday’s episode looks intense to say the least….?? I can’t wait! @kuwtk

A post shared by Kardashian Videos ? (@dashtube) on

Pas