InstaBIZ

Video/ Kaney West mban meshën e veçantë, ndjekësit e kryqëzojnë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:07 - 22/04/19 |
el ida

Familja Kardashian-Jenner pushtoi dje festivalin muzikor Coachella, pasi Kanye West mbajti atje meshën e veçantë të së dielës, duke rrëmbyer kështu të gjithë vëmendjen e mediave dhe të pranishmëve. Ai mori grupin e tij dhe u zhvendos në Coachella nga ku dhuroi një performancë fantastike.

Familja e tij po e ndiqte gjatë gjithë kohës dhe madje Kim Kardashian bëri disa postime duke na treguar se është shumë krenare për performancën e bashkëshortit të saj.

“Harrova të publikoj meshën e së dielës këtë javë, kështu që këtu është ajo që unë dua. Thjesht nuk e di se çfarë do të ndodhë në Coachella”.

Performanca e Kanyes zgjati 2 orë ndërsa kishte ftuar Chance the Rapper, Ty Dolla $ign, dhe Teyana Taylor në skenë.  Në një moment të veçantë, Kanye u prek emocionalisht dhe u përlot ndërkohë që miqtë e tij i jepnin kurajë.

Kujtojmë se meshat e së dielës janë kthyer në një traditë javore për familjen Kardashian-West këtë vit, me seancat e para që filluan të dielën e parë të vitit 2019, 6 janar. Shumë komentues i kanë sulmuar teksa i akuzojnë për përdhosje të Kishës dhe meshave, teksa kanë përhapur hashtagje të shumta ku kërkojnë që klani Kardashian-Jenner të bojkotohet pasi duan të ndërrojnë standardet e të krishterëve./Opinion.al

 

 

 

 

 

Pas