InstaBIZ

VIDEO/“Kanë qenë 5 javë të gjata”, Dafina Zeqiri i nënshtrohet operacionit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 27/02/21 |
Semiljana Azizi

Dafina Zeqiri ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e saj të “Istagramit” se i është nënshtruar një operacioni në gju dhe ende po rikuperohet.

Këngëtarja publikoi disa foto dhe një video, nëpërmjet së cilës tregonte të gjithë rrugëtimin e shërimit të gjurit, pasi i ishin dëmtuar ligamentet. Në këtë video është shfaqur dhe partneri i saj, Dj Geek, i cili e ka shoqëruar gjatë gjithë procesit.

Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkroi këngëtarja krahas postimit.

Tashmë që është më mirë, Dafina është rikthyer në shtëpi.

Edhe gjatë kësaj periudhe, Zeqiri nuk ka ndalur së punuari me projektet muzikore që do të sjellë për të gjithë fansat e saj.

“Lufta nuk ndalon asnjëherë! Pavarësisht çdo gjëje…”, shkruan Dafina ne Instagram./Opinion.al

Pas