Aktualitet

Video/ Kamioni përplaset me 2 vetura në hyrje të Librazhdit, bllokohet qarkullimi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:25 - 30/10/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të shtunë në hyrje të Librazhdit, në aksin Hotolisht-Pogradec.

Sikurse shihet edhe në videon e Tvklan.al një kamion është përplasur me dy makina.

Sipas informacioneve paraparake nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Ndërkaq, ky aksident ka shkaktuar trafik në të dy drejtimet e rrugës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për normalizimin e trafikut dhe zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Pas