Bota

VIDEO/ Jerusalem,hapet papritur gropa në mes të rrugës, “zhduken” 3 makina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:39 - 08/06/21 |
Opi Nion

Një gropë e madhe është krijuar në formë të papritur dhe të pa shpjegueshme në parkingun e një spitali në Jerusalem.

Mësohet nga mediat e huaja se si pasojë e kësaj, tre makina kanë rënë brenda.

Megjithatë nga burimet paraprke besohet se gropa është shkaktuar nga një tunel autostrade, që është duke u hapur aty pranë. Fatmirësisht, nga ky incident nuk ka pasur të lënduar, ndërsa pamje të shumta tregojnë makinat teksa “gëlltiten” nga gropa./Opinion.al

Pas