Aktualitet

Video/ Ja si përplasen emigrantët me ushtrinë maqedonase


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:25 - 26/11/15 |
b.f

Rreth 200 emigrantë teksa, janë përpjekur të kalojnë telat e gjembave në kufirin mes Greqisë dhe Maqedonisë, janë përplasur me ushtrinë maqedonase, që është përpjekur të ndalë mësymjen e tyre.   

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas