Aktualitet

Video/ Ja si Lubonja dhe Bushati parashikuan që Rama do u mbyllte derën!!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 30/04/16 |
b.f

Vetëm një natë para se Rama të prezantonte në Hotel Tirana, projektin e ri aq shumë të diskutuar të stadiumit Arena e Kombëtares, Andi Bushati dhe Fatos Lubonja ishin mbledhur në emisionin të Pa Ekspozuarit të gazetarit Ylli Rakipi. Si të ishin bijtë e Kasandrës ata ndollën keq në këtë emision, duke parashikuar që Rama nuk do ti priste të nesërmen në dëgjesën për stadiumin. Madje siç shikohet edhe në video ata e përsëritën disa herë këtë gjë, edhe pse deputeti Fidel Ylli u doli garant se nuk do të ndodhte një gjë e tillë. Në fakt Fidel Ylli, edhe pse Lubonja, Rakipi dhe Bushati e kërkuan gjatë momentit të ndalimit nga rojet private në Hotel Tirana, nuk u bë fare i gjallë. Ndërkohë që doli fjala e tyre që Rama do u mbyllte derën. Ndiqni videon…

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/indrit.hoxha.752/videos/10208696253865843/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas