InstaBIZ

Video/ Ja si festoi princeshë Elia ditëlindjen me mikeshat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 09/02/17 |
root

Princeshë Elia Zaharia Leka ka festuar dje ditëlindjen e saj të 34-të në prani të të afërmve dhe shoqeve të saj.

Mes të ftuarve kanë qenë edhe mikeshat e saj, Soni Malaj dhe Olta Gixhari.

Në një video të publikuar nga këngëtarja ato shihen duke kënduar e kërcyer nën ritmet e muzikës së viteve ’90.

Pas