Aktualitet

Video/ Incident me kameramanin gjatë intervistës së Bashës


               Publikuar në : 22:05 - 22/08/19 |
xhu lia

Gjatë intervistës së kësaj mbrëmje në televizionin Syri ku i ftuar ishte kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhi një incident me një nga kameramanët e studios.

Ndërkohë që po zhvillohej intervista mes Bashës dhe gazetarit Cim Peka, në një moment u rrëzua një objekt në studio.

Mësohet se një nga operatorët e studios nuk është ndjerë mirë e për pasojë ka humbur ndjenjat. Në ato caste transmetimi u ndërpre, për të nisur vetëm pak momente më vonë duke vijuar rrjedhën normale të intervistës./opinion.al

Pas