Politikë

VIDEO/ I la radhën Berishës, Alibeaj debat me AlizotinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:58 - 21/07/22 |
Opi Nion

Në seancën e sotme plenare teksa Nikolla nuk i dha fjalën Berishës për t’iu përgjigjur akuzave të Ramës, ishte Tomor Alizoti ai që minutat e tij ia kaloi kreut të PD.

Ndërkohë vetëm pak momente më pas, pranë deputetit Alizoti ka shkuar Enkelejd Alibeaj i cili sikurse duket nga video ka patur një debat me të.

Në videon e mëposhtme pa zë nga gjestet dhe gjuha e trupit Alibeaj shfaqet i acaruar, mesa duket deputetit nuk i ka pëlqyer fakti që Alizoti i dha kohën e tij Berishës.

Pas