Aktualitet

Video/ Holandezi i dehur bëri për spital shqiptarin në Tiranë, reagon Policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:03 - 24/05/22 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka dhënë informacion zyrtar lidhur me sherrin e ndodhur mes tifozit holandez dhe shqiptarit në Tiranë.

Policia sqaron se tifozi është përplasur fizikisht shtetasin shqiptar A. G., 45 vjeç, ai më pas është transportuar për në spital për të marr ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Ndërkohë, policia ka shoqëruar 8 shtetas holandezë. Grupi hetimor po punon sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas