Bota

VIDEO/Grushte e shkulje flokësh, sherr vajzash gjatë ndeshjes së futbollit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:08 - 26/05/21 |
Opi Nion

Disa vajza janë përfshirë në sherr, gjatë një ndeshjeje futbolli në SHBA.

E gjithë ngjarja është regjistruar nga të pranishmit në stadium por edhe nga mediat, teksa duket se konflikti ishte i ashpër. Vajzat e përfshira në konflikt duket se nuk janë identifikuar dhe fakti që janë konfliktuar.

Nga pamjet dallohet se vajzat, jo vetëm shukljet e flokëve, por nuk i kanë kursyer njëra-tjetrës as përdorimin e gotave me pije gjatë përleshjes

Meshkujt e pranishëm, shihen me telefonë në duar e duke filmuar të gjithë skenën./Opinion.al

Pas