Kronikë

VIDEO/ Grushta mes reperave, Finem dhe Don Xhon përleshen në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:32 - 09/02/21 |
Opi Nion

Dy reperë të njohur shqiptarë janë përfshirë në një përleshje fizike.

Mësohet se në konflikt janë përfshirë reperët FINEM dhe Don Xhon. Në video e publikuar nga “Panorama”, shihet FINEM duke goditur reperin Don Xhon.

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe  Xhonatan Isufi nga Drenasi në Kosovë.

Sherri midis tyre ka nisur fillimisht në rrjetet sociale dhe më pas është transferuar në rrugë, duke përdorur dhunë.

Pas