Life Style

Video-Gjermani/“Danke Gazmend”, Audi tërheq kamionin dhe e nxjerr nga dëbora


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:55 - 04/12/21 |
Opi Nion

Temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës kanë prekur thuajse gjithë Europën duke krijaur edhe vështirësi në qarkullimin publik. Së fundi është përhapur edhe në mediat shqiptare një video e realizuar në Gjermani, ku shihet se si një makinë Audi tërheq në dëborë një kamion që has vështirësi. Videoja është publikuar në rrjet nga një faqe gjermane, që shkruan: “Faleminderit Gazmend! Të fala nga Oberstaufen!”. Nisur nga emri duket se drejtuesi i Audit ka qenë shqiptar./Opinion.al

 

 

 

Pas