Aktualitet

Video/Gjekmarkaj i kërkon ndihmë Dumës, ajo i vendos spilen në xhaketë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 18/12/21 |
Opi Nion

Momente para fillimit të Kuvendit të 18 dhjetorit, të thirrur nga Lulzim Basha, janë shoqëruar me përgatitje edhe nga deputetët.

Ashtu siç ishin edhe momentet e deputetëve të PD, Agron Gjekmarkajt dhe Grida Dumës.

Teksa po prisnin fillimin e Kuvendit dhe ardhjen e kreut të Partisë Demokratike, Gjekmarkaj i është afruar koleges së tij dhe duket se i kërkon ndihmë për vendosjen e spiles në xhaketë.

Grida shihet teksa ndihmon Gjekmarkajn dhe i vendos spilenë./Opinion.al

Pas