Sport

VIDEO/ Futbollisti brazilian mëson nga televizori se do të luajë në BotërorBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:36 - 07/11/22 |
Opi Nion

Futbollisti i Manchester United, Antony ka ndarë në rrjetet sociale momentet kur mori lajmin nga televizioni se ishte një ndër të përzgjedhurit e trajnerit Tite për të luajtur me Brazilin në Botërorin e Katarit që do të nisë pas pak ditësh.

Antony po qëndronte me familjarët në shtëpi teksa priste lajmin dhe në momentin që dëgjoi emrin e gjithë familja shpërtheu në festë.

Për Antony, ky është botërori i parë që do të luajë me fanellën e kombëtares së tij.

Pas