Sport

Video/ Frike në Atletico Madrid, futbollisti humb ndjenjat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 23/03/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në stërvitjen e Atletico Madrid. Moussa Dembélé humbi ndjenjat gjatë seancës dhe u desh ndërhyrja e mjekëve të ekipit.

Atletico Madrid njofoti se Dembele pati një rënie tensioni dhe se po mbahet në monitorim, pavarësisht se analizat i kanë dalë shumë mirë./ Opinion.al

Pas