-Jetë dhe Stil

Video/ Filmohet ufo-ja e parë në Moskë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 09/10/16 |
root

Ky është momenti kur një ufo në formën e një topi dritë kapet në video në Moskë.

Videoja u filmua me një telefon celular nga një banor i zonës.

”Mund t’i shikosh shpesh ufot në Moskë, unë i kam parë dy herë këtë vit. Madje vijnë dhe më shpesh në qytete të tjera”, tha Nasya Mirny, një banor i zonës./tvklan.al

Pas