InstaBIZ

VIDEO/ Fatmir Mediu duke kënduar: Po mendoj të bëhem pjesë e ThreeDots


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:30 - 18/04/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu këtë të dielë është shfaqur duke kënduar. Në një video të publikuar në rrjetin social “Facebook”, Mediu këndon nën shoqërinë e djemve të Threedots, Florin, Brunon dhe Klajdi Harunin.

Krahas videos Mediu shkruan: “Po mendoj të bëhem edhe unë pjesë e ThreeDots me @iamflorimumajesi, @iambrunooooo dhe @klajdiharuni”.

Zgjedhjet e 25 prillit kanë bërë që politikanët shqiptarë të shfaqen në forma të ndryshme për të fituar zemrat e publikut dhe të zgjedhësve./Opinion.al

Pas