Bota

VIDEO/ Emmanuel Macron sulmohet me vezë gjatë vizitës në një ekspozitë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:22 - 27/09/21 |
Opi Nion

Presidenti francez, Emmanuel Macron është hasur me një incident aspak të këndshëm, gjatë vizitës së tij në Ekspozitën e 20 -të Ndërkombëtare të Gastronomisë, në Lyon.

Një i ri I cili ndodhej në ambientet e ekspozitës që po vizitonte Kurti mori një vezë, e cila ndoshta ishte atje si lëndë e parë për ekspozitën, dhe ia hodhi Macronit.

Sipas njoftimit zyrtar të autoritetev autori u arrestua nga shërbimet e sigurisë./Opinion.al

 

Pas