InstaBIZ

Video/ Eliona Pitarka: I dashuri do më vrasë sepse nuk kam vënë byzyrlykun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:24 - 17/10/18 |
el ida

Eliona Pitarka është një aktore e njohur e humorit, ajo di gjithmonë  të tërheqë vëmendjen e medias rozë.

Së fundmi Eliona ishte e ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani dhe aktorja ka folur pa dorashka.

Ajo rrëfeu mes të tjerave se pseudonimi i saj është xhuxhi, dhe kështu i thërret i ati. Tipari i saj i preferuar janë sytë, dhe puthjen e parë Eliona pohoi se e kishte dhënë në moshën 18-vjeçare.

Por ajo që na bëri përshtypje është se Eliona Pitarka, jo vetëm që pranoi se ka një të dashur, por dhe dhuratën më të bukur e ka marrë nga ai.

“Një byzylyk që ma ka dhënë i dashuri, por që nuk e kam tani, dhe ai do më vrasë sepse më ka thënë të mos e heq asnjëherë” – tha Eliona.

 

View this post on Instagram

 

Funny Passport e @elionapitarka në Fun Day ? | #INLife #INTvAlbania @fatma_methasani @inlife.al

A post shared by IN Life (@inlife.al) on

 

Pas