-Shëndeti

VIDEO/ Eksperimenti, ja si duken mushkëritë tuaja pasi keni pirë 20 cigare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 03/08/16 |
root

E keni menduar ndonjëherë se si duken mushkëritë tuaja pasi keni pirë 20 cigare?

Shkencëtarët kryen një eksperiment për ta provuar dëmin që i shkaktoni mushkërive tuaja, duke krijuar një lidhje mes një cigareje dhe mushkërive të shëndosha.

Shkencëtarët pohojnë se një cigare redukton mesatarisht 11 minuta nga jeta juaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas