Sport

Video/ Edhe në Itali qëllojnë me shkelm arbitrin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:23 - 17/11/15 |
b.f

Ndodh që edhe në Itali, një vend i njohur për dashurinë për futbollin, nervat të mos mbajnë dhe ti lejnë vendin tensionit në fushën e lojës. Ka ndodhur në ndeshjen e kategorisë së diletantëve Ischia-Chaiano. Një futbollist ka goditur me shkelm arbitrin pasi ky i fundit e dënoi me karton të kuq, çka ka sjellë edhe tërheqjen  e vetë arbitrit nga fusha.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas