Bota

Video/ E vetme në mes të detit, si u shpëtua 1-vjeçarja në Tunizi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:49 - 19/07/21 |
Opi Nion

Ky është momenti kur një vajzë 1 vjeçe shpëtohet teksa ishte e vetme në mes të detin në Tunizi.

Ajo ndodhej e vendosur në një gomardare me të cilën arrinte që të qëndronte mbi sipërfaqen e ujit.

Sipas mediave të huaja, vogëlushja, i kishte humbur për një moment mbikëqyrjes së prindërve dhe deti e kishte tërhequr në thellësi.

Ajo është shpëtuar nga oficerët e Mbrojtjes Civile, e fatmirësisht, nuk ka pësuar asnjë lëndim./Opinion.al

 

 

Pas