InstaBIZ

Video/ E shau në rrjetet sociale, Noizy grushton mikun e Stresit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 07/06/22 |
Opi Nion

Në video po qarkullon në rrjetet, ku shihet Noizy duke goditur një person i cili në rrjetet sociale njihet si Cllevio

Dyshohet se sherri ka ndodhur pasi Cllevio ka provokuar dhe sharë Noizyn në rrjete sociale, e madje ka shkuar deri te lokali I tij në Durrës.

Në videon e publikuar shihet se si Noizy godet me grusht Cellevion e më pas nis ta ndjekë me vrap, ndërsa shokë të tij i bashkohen me shpejtësi.

Vlen të theksohet se Kleviol Ahmeti, ishte në të kaluarën anëtar i The Bloody Alboz (TBA), i njohur me nofkën atëherë “Hudra”. Po ashtu, ai është mik shumë i mirë edhe me këngëtarin e njohur Arkimed Lushaj (Stresi).

Kujtojmë se ditë më parë Cllevio kishte publikuar një mesazh sipas tij nga Noizy, ku ky i fundit kishte thënë se nuk po i pëlqen ajo që Cllevio po thoshte në rrjete sociale kundër tij.

 

Pas