InstaBIZ

VIDEO/ E rrallë, një tufë delfinësh në detin Jon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 28/06/20 |
Al Do

Pamje të rralla për bregdetin shqiptar vijnë nga deti Jon.

Megjithëse preferojnë ujrat e ngrohta tropikalë, një tufë me delfinë duket në një video të shpërndarë në Instagram nga producentja dhe regjisorja Vera Grabocka.

Ndërsa ndodhet bregdetin e Himarës, ajo ka ndarë këtë moment duke lundruar me varkë teksa udhëtimi i saj shoqërohet nga një tufë delfinësh.

“Ne detin Jon per here te pare shoh kaq shume delfine. Mrekulli”, shkruan Vera Grabocka. /Opinion.al

Pas