-Jetë dhe Stil

Video/ Dua Lipa sfidon temperaturat, mbush sheshin “Skënderbej”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:36 - 28/11/22 |
Opi Nion

Ylli i popit Dua Lipa ka sfiduar temperaturat e ulëta të kësaj mbrëmjeje në Tiranë, ku qindra qytetarë janë mbledhur për të ndjekur koncertin e saj në kuadër të festimeve të 110-Vjetorit të Pavarësisë.

“Faleminderit shumë, urime 110 vjetorit të pavarësisë. Faleminderit për suportin, për energjinë që po na jepni sot. Kjo është nata e fundit e turneut, këtu sot përfundojmë në Tiranë me ju. Faleminderit shumë që jeni këtu”, – tha këngëtarja në nisje të koncertit në sheshin “Skënderbej”./Opinion.al

Foto: Franc Zhurda 

 

Pas