InstaBIZ

Video/Dua Lipa pyet të moshuarit nëse e njohin, përgjigjet e surprizojnë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 13/08/20 |
Opi Nion

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa, ka qenë e ftuar në programin e mbrëmjes “Jimmy Kimmel Live” ne SHBA dhe ka intervisutar persona të moshuar për të kuptuar nëse ata e dinin se cila ishte ajo.

Dua Lipa zbuloi gjatë intervistave se muzika e saj nuk ishte dhe aq popullore tek të moshuarit

“Jimmy më futi në kurth kur më tha se thjesht do të drejtoja një emision nga shtapia”, tha këngëtarja duke qeshur. “Por përtej shakasë ishte një eksperiencë krejt e re për mua”.

Ylli i popit është krejtësisht e vetëdijshme se audienca e saj janë të rinjtë. Kur pyeti të moshuarit, ata u përgjigjën: Kush? A është ky një person?

Ilariteti arriti kulmin, kur këngëtarja u tregoi njerëzve foto të saj gjatë një koncerti. “Kjo është e tmerrshme”, tha një grua referuar pamjes së Duas. “Nëse do të kisha një vajzë nuk do doja të dilte kështu”./Opinion.al

 

Pas