InstaBIZ

Video/ Dua Lipa me të dashurin festojnë në Prishtinë nën ritmet e këngëve patriotike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:29 - 10/08/18 |
b.f

Fansat mezi presin mbrëmjen e sotme koncertin e Dua Lipës në Prishtine. Kengetarja me fame boterore ka mberritur prej dy ditesh ne qytetin ku u rrit dhe ka feshtuar me miq e pjestare te stafit. Bashke Duan eshte edhe i dashuri i saj, i cili ka postuar ne Instagram momente nga festa private.

Issac Carew së bashku me Dua-n kërcejnë me këngën e Ledri Vulës dhe Lyrical Son ‘Princess Diana”.

Po ashtu Issac dhe Dua kanë kërcyer nen ritmet e kenges patriotike “Kuq e Zi je ti”.

Vetë Issac e shoqëron videon me simbolin e duarve duke formuar shqiponjën me dy krerë.

Pas