-Jetë dhe Stil

Video/Droni filmon një dhi të egër pranë liqenit të Komanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:57 - 03/06/20 |
Opi Nion

Një kafshë e shpejtë dhe jo shumë e zakonshme, duket se përballja me një dhi të egër nuk është diçka që ndodh rëndom. Në një udhëtim në veri të vendit, në momentin që do të hipnin në varkën për të shkuar drejt Fierzës, grupi i xhirimit të emisionit “Opinion” ka vërejtur kafshën e rrallë, e cila ështeë larguatr me shpejtësi në brendësi të pyllit.

 

Pas