Bota

VIDEO/Divorcohet nga burri, 42-vjeçarja turke bënë festë të madhe në lagje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:29 - 21/06/21 |
Opi Nion

Një 42-vjeçare turke ka festuar divorcin nga ish-bashkëshorti i saj me një festë të madhe në lagje.

Sipas mediave turke 42-vjeçarja është Çilem Ulkerler, dhe njoftohet se ka përfunduar me sukses procesin gjyqësor për ndarjen nga bashkëshorti, e këtë, e ka festuar në lagjen ku është rritur me këngë e daulle.

E reja e konsideron divorcin si fitore përfundimin e procesit gjyqësor, madje dhe muzikanti i thirrur në ceremoni, deklaron që është hera e parë që merr pjesë në një koncert të tillë.

Ndërkohë njoftohet gjithashtu se Çilem është nënë e dy fëmijëve, ndërsa ishte e martuar prej 18 vitesh. Arsyeja e ndarjes sipas mediave, ishte dhuna sistematike dhe problemet ekonomike të çiftit./Opinion.al

Pas