-Jetë dhe Stil

Video/ Dhëndri ‘lë nam’, rrëzon nusen gjatë dasmës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:40 - 12/10/18 |
b.f

Dita e dasmës është një nga ditët më të bukura në jetën e një personi. Në këtë ditë shumë të rëndësishme, çiftet që martohet duan të bëjnë gjëra sa më të veçanta për t’u mbajtur mend.

Por jo gjithmonë shkon ashtu siç duhet. Gjatë një ceremonie martesore në New York të gjithë të ftuarit janë shkrirë së qeshuri pas rënies së nuses.
Ishte momenti i prerjes së tortës, dhëndri e ka shtyrë pa dashje nusen teksa po i jepte për të ngrënë ëmbëlsirën e dasmës së tyre.

Sic e shihni dhe në video situata ka dalë jashtë kontrollit dhe nusja e gjen veten në dysheme. Të ftuarit edhe pse u erdhi keq për nusen ia nisës së qeshuri, ndërsa dhëndri e ndihmon për t’u ngritur.

Pas