Bota

VIDEO/ Dhëndri dhunon nusen në ditën e dasmës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 07/11/20 |
Opi Nion

Një burrë ka dhunuar bashkëshorten e tij në ditën e dasmës. Pamjet shokuese që tashmë janë bërë virale vijnë nga Hatay i Turqisë. Në video duket se si dhëndri zbret nusen e sapo marrë nga makina dhe e rreh në mes të rrugës.

Ngjarja e rëndë është filmuar me kamera amatore, nga personat e pranishëm në vendngjarje.

Edhe pse ndërhyjnë të afërmit, dhëndri nuk ka kursyer dhunën dhe grushtet ndaj nuses./ Opinion.al

 

Pas