Aktualitet

Video/ Dervishi: Ja pse u vetëvra burri i Luli MakashitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:55 - 03/05/16 |
b.f

Emisioni Opinion ka si temë të mbrëmjes emigrimin dhe mashtrimin me vizat.

Në vazhdën e këtij debati, i ftuari Ferdinand Dervishi bëri me dije se këta persona hapin disa kompani mashtruese dhe ftojnë qytetarët që të aplikojnë për të emigruar drejt Kandasë, por më e bukura e kësaj historie qëndron se këto kompani duan të kenë edhe një emër interesant që njerëzit të besojnë në lidhje me vërtetësinë e këtyre kompanive.

Dervishi tha në lidhje me Luli Makashin se kësaj iu vetëvra edhe burri, një ish-oficer policie në vitin 2004, pikërisht kjo periudhë i përket edhe operacionit kanadez. 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas