Sport

Video/ Derbi Partizani-Tirana, tifozët thirrje në kor: Rama ik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 13/12/19 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme u luajt derbi mes Partizanit dhe Tiranës, e cila përfundoi me fitoren e bardhëvebluve, me rezultatin 1-2. Por edhe gjatë ndeshjes së sotme Tirana-Partizani janë dëgjuar thirrjet në kor “Rama ik”.

Ashtu sikurse ndodhi edhe në ceremoninë e inaugurimit të e “Air Albania Stadium”, e njëjta thirrje u dëgjua edhe mbrëmjen e sotme po në të njëjtin stadium. E njëjta thirrje u bë edhe në stadiumin e Korçës./ Opinion.al

Pas