InstaBIZ

Video/ Damian Gjiknuri vendos dorezat dhe mëson të grushtojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:22 - 12/06/21 |
Opi Nion

Deputeti socialist Damian Gjiknuri ka zgjedhur që pak kohë  para mbajtjes së kongresit të jashtë zakonshëm të PS, të merret me aktivitete fizike.

Gjiknuri shfaqet në një video pa kostumin zyrtar, por i veshur sportiv, teksa ndodhet në ambientete e një palestëre ku mëson si të grushtojë.

Video po qarkullon në rrjetet sociale, pasi socialisti gjithmonë është shfaqur në media në kuadër të posteve të larta që ka mbajtur në qeveri, teksa në këtë video është krejt ndryshe./ Opinion.al

Pas