Sport

VIDEO/ “Çmendet” tifozi meksikan, shkatërron me thikë televizorinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:09 - 01/12/22 |
Opi Nion

Shumëkush e ka humbur durimin kur nuk erdhi kualifikimi që do të dëshironin për ekipin e tij.

Ky meksikan ndoshta i dha fund.

Siç shihet në video, pasi Meksika u eliminua nga Kupa e Botës, tifozi gjaknxehtë sulmoi televizorin fillimisht me grushta dhe më pas me thikë, duke e copëtuar atë.

Pas