Bota

VIDEO/ Burri godet me thikë gruan në sy të e fëmijës, vjehrri e mbante të shtrirëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 27/08/22 |
Opi Nion

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku shfaqet dhuna e pamëshirshme e një gruaje nga bashkëshorti dhe babi i tij në sy të fëmijës minoren.

Në video shihet ish-bashkëshorti kap fëmijën nga krahët e të ëmës, ndërsa ajo tenton të mbrohet.

Në një moment shihet teksa ndërhyn edhe vjehrri. Djali i vogël i çiftit qëndron vetëm teksa sheh nënën e tij në tokë dhe babain e tij duke e goditur me thikë.

Sipas mediave turke, gruaja e quajtur Meiza iu nënshtrua një operacioni në shpretkë, për shkak të goditjeve që mori me thikë nga ish-bashkëshorti i saj.

Autori, siç është regjistruar në video, kap fëmijën dhe zhduket. Ndërsa vjehrri mban të shtrirë me forcë gruan.

Ish-bashkëshorti u arrestua, ndërsa vjehrri – i cili mbante gruan ndërsa djali e godiste me thikë – është lënë i lirë.

 

 

Pas