InstaBIZ

Video bën xhiron e rrjetit, motra e Afërdita Dreshajt mohon origjinën shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:58 - 17/12/21 |
Opi Nion

Një video ku modelja Jehona Dreshaj, motra e këngëtares së njohur, Afërdita Dreshaj,  nuk pranon se është nga Shqipëria, është bërë virale dhe po komentohet në rrjet.

Teksa takon një të ri që gjatë bisedës e komplimenton atë për pamjen, duke e krahasuar me motrat Kardashian, modelja kur pyetet për emrin dhe vendin nga i cili vjen, ngurron të tregojë që është shqiptare.

Sikurse vihet re video është regjistruar në verë ndërsa Jehona nuk ishte në dijeni që po regjistrohej.

Jehona Dreshaj vazhdon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara. Prej vitesh ajo jeton bashkë me familjen në SHBA./Opinion.al

 

 

Pas