InstaBIZ

Video/Basha dhe Berisha,memet në rrjet sjellin një përballje si Akili dhe Hektori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:37 - 29/10/21 |
Opi Nion

Zhvillimet politike brenda Partisë Demokratike kanë marrë vëmendje edhe në rrjetet sociale. Përveç memeve të shumta që kemi parë gjatë kësja kohe, edhe llogari të ndryshme në TikTok kanë gjetur mënyra krejt origjinale dhe të veçanta për të sjellë këtë situatë.

Dikush ka shkuar deri në Trojën e lashtë, ndërsa i ka vendosur Bashën dhe Berishën në pozicionet e Akilit dhe Hektorit.

Pas