Kronikë

Video/“Audi Q7” e bërë “shoshë” nga plumbat, ky është biznesmeni që u vra në Laç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:20 - 10/12/21 |
Opi Nion

Opinion.al sjell  pamje nga vendi ku u vra biznesmeni 55-vjeçar Rakip Rroli. Siç shihet në video, biznesmeni ka qenë duke udhëtuar me një mjet tip “Audi” në momentin kur është qëlluar nga persona ende të paidentifikuar.

Mësohet se biznesmeni u qëllua me breshëri kallashnikovi ndërsa makina e tij është bërë shoshë nga plumbat.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shuma policie, të cilat kanë venddosur perimetrin e policisë dhe po shqyrtojnë provat në vendngjarje.

Pas