-Jetë dhe Stil

Video/ Ariu dhe këlyshi i tij futen në kuzhinën e shtëpisë dhe hanë ushqimBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:18 - 18/07/22 |
Opi Nion

Një ari dhe këlyshi i tij janë kapur nga kamera duke ngrënë ushqim në kuzhinën e një familjeje në Monrovia, Kaliforni.

Me sa duket të uritur, ata shfaqen në pamje teksa kërkojnë dhe përfundimisht arrijnë të gjejnë ushqim të shijshëm për të ngrënë.

Ka qenë Alice Taylor e cila regjistroi këtë video në shtëpinë e saj më 2 korrik. Taylor i tha stacionit lokal të lajmeve ABC 7 se “ariu mama gjeti një dritare të hapur të shtëpisë dhe hyri brenda.”

Videoja tregon ariun duke kërkuar nëpër kuzhinën e Taylor-it përpara se të gjejë ushqim në banak.

Taylor tha se kjo nuk hera e parë që ariu shkoi te shtëpia e saj . Ajo u shpreh kafshët u rikthyen të nesërmen, por këtë herë nuk arritën të hyjnë brenda banesës pasi dritarja ishte mbyllur.

“Fatmirësisht dritarja ishte e mbyllur dhe ne ishim në gjendje t’i largonim ata,” tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News (@abcnews)

 

Pas