Kronikë

Video/ Aksidentohen 3 fëmijë në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:12 - 22/04/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Laç. Ngjarja ka ndodhur ne afërsi të fshatit Manati, ku automjeti është përplasur me një ciklomotor dhe për pasojë janë plagosur tre të mitur të moshave 13 deri në 15 vjeç.

Ata janë dërguar në spitalin rajonal të Lezhës për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhjen e rrethanave në të cilën ka ndodhur aksidenti.

Pas