Kronikë

Video/Aksident në Vlorë, përfshihen disa automjete


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 17/07/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në rrugën Transballkanike në Vlorë. Sipas raportimeve të para në aksident janë përfshirë disa automjete, por fatmirësisht nuk raportohen të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidenti, por mësohet se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj./Opinion.al

 

Pas