Kronikë

Video/ Aksident në Tiranë, makina përmbyset në rrugëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:17 - 23/12/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së premtes pranë Pazarit të Ri në Tiranë. Sikurse duke në videon e mëposhtëme një automjet është përmbysur në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tahsim”.

Video është dërguar në rubrikën “Kallëzo”në tvklan.al.

Dyshohet se drejtuesi i mjetiit ka humbur kontrollin mbi mjetin duke bërë që makina të përmbysej. Fatmirësisht shoferi ka pësuar lëndime të lehta.

Në vendngjarje shkuan forcat e policisë dhe nisën hetimet për ngjarjen.

Pas